Пульс Exclusive
Різне

Вибухотехніки з Кіровоградщини розміновували деокуповані території (ФОТО)

Вибухотехніки з Кіровоградщини розміновували деокуповані території.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт поліції у Кіровоградській області.

Зазначається, що наприкінці серпня двоє представників відділу вибухотехнічної служби завершили відрядження та у рамках ротації прибули на Кіровоградщину.

Протягом місяця фахівці спільно з колегами з інших областей виконували завдання з розмінування звільнених від окупаційних військ територій.

Зокрема працювали у 30-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції, з метою виявлення фактів мінування об’єктів армією рф штатними інженерними боєприпасами та саморобними вибуховими пристроями і подальшого їх знешкодження.

«Поліцейські підрозділів вибухотехнічної служби у складі зведеного загону продовжують проводити заходи з очищення від боєприпасів територій, що зазнали ворожих обстрілів та перебували у тимчасовій окупації.

Вже кілька місяців позмінно ми з колегами з інших регіонів виконуємо ці роботи, перебуваючи у відрядженнях. Наше головне завдання – усунути ризики для життя та здоров’я людей», – зазначив начальник відділу вибухотехнічної служби поліції Кіровоградщини Василь Кулик.

Загалом упродовж місяця на території Київщини вибухотехніки поліції області брали безпосередню участь у виявленні, транспортуванні та знешкодженні понад 370 вибухонебезпечних предметів.