Пульс Exclusive
Різне

Вихованці Кропивницького навчально-реабілітаційного центру зібрали «Сміливі гривні» для ЗСУ

Учора, 19 жовтня, у Кропивницькому вчитель фізики та хімії центру Юрій Іванов приніс до ЦНАП “Прозорий офіс” цілу коробку монет. Збирали «Сміливі гривні» вихованці закладу.

Про це повідомили в прес-службі Кропиврицької міської ради.

«Дякуємо педагогічному колективу за організацію і усім дітям, які долучилися до Всеукраїнської акції «Смілива гривня» для підтримки Збройних Сил України.
Звертаємо увагу, що збір «Сміливих гривень» у Прозорому офісі Кропивницького триватиме до 28 жовтня. Кошти, зібрані у рамках акції, будуть передані «Ощадбанку». А вже 31 жовтня прозвітуємо про результати», – зазначають у міськраді.

Нагадаємо, що ще влітку Кропивницький долучився до благодійної акції Національного банку «Смілива гривня». Скриньку для збору грошей розмістили в Центрі надання адміністративних послуг, щоб усі охочі могли долучитися до ініціативи та підтримати Збройні Сили України.

Особливо активно приносили до скарбнички свої заощадження саме діти. А в День міста Кропивницького у вересні до “Ощадбанку” передали дві скрині монет, які у перерахунку склали майже 14 тисяч гривень.