Пульс Exclusive
Різне

Виконавчі органи Кропивницької міськради підготують пропозиції, як допомогти родині з четвірнею з ремонтом квартири

У понеділок, 31 січня, відбулося засіданнябюджетної комісії Кропивницької міської ради. На ньому депутати, зокрема, розглянули питання можливості перерозподілу коштів, передбачених в міському бюджеті на виплату матеріальних допомог кропивничанам для багатодітної родини на ремонт житла. З відповідною пропозицією на минулому засіданні виступила депутатка Катерина Шамардіна.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Ідеться про сім’ю Валіхновських, у яких в березні 2020-го року народилася четвірня.

Домовленості від міської влади по придбанню житла для цієї сім’ї виконані у повному обсязі, – відзначив заступник міського голови Сергій Колодяжний.

У той же час, квартира залишається без ремонту і жити там багатодітна родина не може. Члени комісії довго обговорювали це питання, зрештою вирішили доручити відповідним виконавчим органам підготувати пропозиції як в законний спосіб можна допомогти цій сім’ї.

Одночасно бюджетна комісія готуватиме звернення до обласного управління ДСНС, яке також було безпосередньою стороною домовленостей.

Нагадаємо, Кропивницька міська рада придбала для сім’ї Валіхновських чотирикімнатну квартиру на вулиці Пацаєва. Ключі від нового житла та сертифікат на 500 тисяч гривень на ремонт від ДСНС 2 квітня 2021 року вручав міський голова Андрій Райкович. Сім’я мала заселитися у відомчу квартиру ДСНС. Проте житло не добудували і міська рада виділила кошти на придбання квартири на вторинному ринку на вулиці Пацаєва, яка потребує значного ремонту. Тож родина Валіхновських досі живе в орендованій квартирі.