Пульс Exclusive
Різне

Виконком дозволив встановлення першої зупинки – укриття у Кропивницькому

Сьогодні, 9 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кропивницької міської ради. Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки прийняли важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу, повідомляють в прес-службі міської ради.

Важливим залишається облаштування сховищ для безпечного перебування громадян на вулицях Кропивницького у місцях скупчення людей, передусім на зупинках громадського транспорту, поряд із закладами торгівлі і громадського харчування, якщо близько немає навіть найпростіших укриттів, відзначають у міськраді.

Сьогодні виконком надав дозвіл одному з підприємств Кропивницького на розміщення у середмісті сховища, яке швидко монтується.

Це приклад соціальної відповідальності, – відзначив секретар міської ради Олег Колюка. – Маємо надію, що до започаткованого проєкту підключаться і інші підприємці обласного центру. Кожний такий захисний об’єкт суттєво збільшує шанси вижити для мешканців міста і вимушених переселенців, адже ефективно захищає від вибухової хвилі і уламків ракет під час повітряних атак російських агресорів. Важливо, що виробником таких укриттів виступає регіональне підприємство, тож елементи конструкцій будуть поставлятися до Кропивницького оперативно.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Кропивницькому та області можуть встановити зупинки-укриття.