Пульс Exclusive
Різне

Виконком підтримав зміни до бюджету Кропивницького. Пріоритет – медицина

Виконавчий комітет підтримав внесені відповідні зміни до бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Зокрема, капітальні вкладення в умовах війни першочергово здійснюватимуться в розвиток медичної сфери міста. За рахунок внутрішнього перерозподілу коштів міської Програми капітального будівництва, реконструкцій та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально – культурного призначення міста Кропивницького на 2022 рік на об’єкти галузі охорони здоров’я буде спрямовано додатково 13,6 мільйона гривень.

” Крім того, окремо передбачається у міському бюджеті 3,5 мільйона гривень на придбання трьох сучасних апаратів штучної вентиляції легень для міського пологового будинку”, – ідеться у повідомленні.

У той же час, за інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, держава зменшує розмір освітньої субвенції для Кропивницького на 50 мільйонів гривень.

Члени виконкому внесли також актуальні зміни до галузевих програм територіальної оборони та підтримання постійної мобілізаційної готовності міста, комплексної програми розвитку житлово – комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті, програми запобіганням надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, затвердили Порядок створення та використання міського матеріального резерву продовольчої продукції для населення Кропивницької територіальної громади, вирішили питання функціонування закладів освіти обласного центру в умовах воєнного стану, захисту прав дітей, соціального захисту мешканців міста тощо.