Пульс Exclusive
Різне

Вимагала хабар під виглядом благодійності за використання землі виправної колонії. Судитимуть юрисконсульта – прокуратура

Завершено слідство відносно юрисконсульта однієї із виправних колоній Кіровоградщини, яка вимагала від підприємця неправомірну вигоду за можливість здійснення господарської діяльності на земельних ділянках, належних установі.

Рро це інформує пульS із посиланням на сайт прокуратури області.

В ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачена вимагала неправомірну вигоду у вигляді товарно-матеріальних цінностей на суму 20 тис грн. За вказані кошти вона обіцяла вплинути на начальника виправної колонії щодо надання підприємцю можливості безперешкодно здійснювати господарську діяльність на ставку, який розташований на землях установи. З метою приховання злочину неправомірну вигоду підприємець надав під видом благодійної допомоги.

На даний час, Кіровоградською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2 ККУ. Санкція інкримінованої статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, операція з викриття була реалізована правоохоронцями 16 червня 2021 року.

Досудове розслідування здійснювалося СУ ГУНП в Кіровоградській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.