Пульс Exclusive
Різне

Виставки, майстер-класи та семінари: у закладах культури Кіровоградщини відбудуться заходи з нагоди Дня вишиванки

За інформацією Кіровоградського обласного департаменту культури та туризму ОВА, 19 та 20 травня в деяких закладах культури Кіровоградщини відбудуться творчі заходи з нагоди Дня вишиванки.

19 травня з 14:00 до 16:00 у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбудеться обласна акція «Вишиванка – магічний код нації», в рамках якої заплановані книжкові виставки, фотовиставки, виставки-продажі майстрів народного мистецтва, майстер-класи та інше;
О 12:00 у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї – виставка «Вишивка – генетичний код нації», в рамках якої відбудеться майстер-клас майстрині-вишивальниці Зінаїди Андріяшевської;
Об 11:00 у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка – творчі майстерки «Веселі парасолі», «Вишиванка оригамі», малювання на мольбертах, декламування віршів та ін.

20 травня о 14:00 у КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського» – флешмоб до Дня вишиванки, семінар-бесіда майстрині-вишивальниці Ганни Баранової (м. Харків), в рамках якого відбудуться майстер-класи з традиційних технік вишивки.