Пульс Exclusive
Різне

З бібліотек Кіровоградщини прибрали книги, видані в РФ

У бібліотеках Кіровоградської області не будуть видавати книги, які були ввезені або ж виготовлені на території країни –агресора, згідно з наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Про це повідомила директорка департаменту культури й туризму облдержадміністрації Уляна Соколенко.

«Державний комітет телебачення та радіомовлення України видав наказ на початку березня, яким припинив видачу суб’єктам господарювання дозволів на ввезення видавничої продукції, яка має походження або виготовлення в країні-агресорі. Також були скасовані ті дозволи, які були виготовлені раніше. Згідно з цим наказом, Міністерство культури та інформаційної політики дало доручення обласним військовим адміністрація вжити невідкладних заходів щодо недопущення розповсюдження у місцевих бібліотеках такої книжкової продукції. В нашій області 552 бібліотеки разом з філіями, тож територіальним громадам та керівникам цих закладів надіслана інформація щодо вжиття ними відповідних заходів – прибрати з полиць бібліотеки продукцію, яка була виготовлена чи ввезена з країни-агресора», – пояснила Уляна Соколенко.

Директорка департаменту додала, що книги були прибрані з полиць бібліотек одразу після надходження наказу до ОВА – на початку березня поточного року.