Пульс Exclusive
Різне

З даху кропивницької багатоповерхівки прибрали самовільно облаштовану зону відпочинку

Самовільно облаштовану зону відпочинку з барною стійкою на даху дев’ятиповерхівки по вулиці Шульгиних, 41 у Кропивницькому прибрали.

Про це інформує пульS із посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

“За дорученням заступника міського голови Олександра Мосіна разом із представниками спецінспекції, МНС, Нацполіції виїхали на місце облаштування імпровізованої зони відпочинку. Дах повністю звільнили від сторонніх предметів, і закрили. Зараз там чисто і доступу стороннім особам туди немає,” – повідомила начальниця ЖЕО №1 Ковальова.

Порушника благоустрою викликали на засідання адміністративної комісії. Як повідомив начальник інспекції з благоустрою Кропивницької міської ради Олександр Брюховецький, на нього склали два адмінпротоколи, за кожним із яких йому загрожує штраф від 340 до 1360 гривень.

Нагадаємо, кропивничанин, який навіть не мешкає у цьому будинку, облаштував на даху зону відпочинку з барною стінкою. Усе це він зробив без будь-яких дозволів, дотримання протипожежної безпеки і санітарно-епідеміологічних правил. Мешканці будинку скаржилися на постійні порушення режиму тиші, на викидання з даху пляшок та сміття.