Пульс Exclusive
Різне

З початку війни на Кіровоградщині зафіксували більше 10 тисяч нових випадків захворюваності на Covid-19

На Кіровоградщині з початку війни зафіксовано понад 10 тисяч нових випадків захворюваності на Covid19, в тому числі і серед внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук під час засідання Координаційної ради з питань ВПО.

З початку війни в області зафіксовано 10 259 нових випадків Covid19. З них майже 1000 у дітей. Померло від коронавірусної хвороби 160 мешканців.

Серед внутрішньо переміщених осіб також фіксувалися випадки захворювання на коронавірусну хворобу – 221 випадок, серед них – 31 дитина, 9 осіб померло.

Випадки захворювання на Covid19 реєструвалися і у місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Був вжитий повний комплекс протиепідемічних заходів. Нам вдалося локалізувати ці «вогнища», дотримуватись оперативно-обмежувальних заходів, провести всі дезінфекційні заходи і не допустити розповсюдження інфекції. На сьогодні у місцях компактного проживання ВПО не зареєстровано нових випадків і карантинно-обмежувальні заходи, які ми накладали, вже знято,” – зазначила Надія Оперчук.