Пульс Exclusive
Різне

За бюджетні кошти у Кропивницькому в недобудові по вулиці Коваленка закладуть дверні та віконні отвори

Коштом бюджету громади у недобудові по вулиці Юрія Коваленка закладуть дверні та віконні отвори.

У Кропивницькій міській раді розглядають можливість профінансувати заходи з блокування доступу сторонніх осіб до недобудови по вулиці Юрія Коваленка, 29
Це питання розглядалося на нещодавньому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка й доручила управлінню капітального будівництва міської ради прорахувати вартість робіт для того, щоб обмежити доступ на недобудований об’єкт.

Про стан виконання цього доручення і подальшу процедуру виділення коштів розповів сьогодні, 16 січня, начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь.

«Комісія ТЕБ та НС дала доручення управлінню розробити заходи, а також прорахувати вартість, для того щоб обмежити доступ на недобудований об’єкт по вулиці Юрія Коваленка, 29. Ми обрахували усі варіанти і визначили, що встановлювати огорожу по периметру недобудови економічно недоцільно — велика затратна частина потрібна, та й звичайний паркан не дасть 100% гарантії, що ніхто не потрапить на територію. Питання ж не тільки в тому, щоб обгородити недобудову – це безпекове питання. Тому спеціалісти управління вирішили, що надійніше закласти віконні і вхідні отвори першого і частково другого поверхів, а також підвального приміщення», – наголосив посадовець.

Процедура виділення коштів передбачає, що управління подасть свої розрахунки на розгляд комісії ТЕБ та НС, а після погодження комісії відповідне рішення про виділення коштів з резервного фонду має прийняти виконавчий комітет міської ради.

Для налагодження співпраці вони мають подати установчі документи, статут, договори із членами кооперативу, але нічого з боку власника не рухається в правовому полі. Тому навіть про меморандум про співпрацю із міською владою наразі говорити не видається можливим, – відзначив начальник управління.