Пульс Exclusive
Різне

Затвердження низки програм і звернення до Президента: за що голосуватимуть на сесії Кіровоградської облради

Завтра, 30 листопада, відбудеться пленарне засідання сьомої сесії Кіровоградської обласної ради восьмого скликання. У порядку денному наявні понад 20 проектів рішень, які винесуть на розгляд депутатам.

Так, планують затвердити обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на 2022-2027 роки.

Нагадаємо, про її особливості у коментарі пульS розповідав заступник голови обласної ради Дмитро Лінько.

Також на 5 років можуть затвердити обласну програму розвитку туризму у Кіровоградській області; програму створення страхового фонду документації на 2022-2024 роки; програму розвитку освіти Кіровоградської області на період до 2027 року; регіональну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2022-2024 роки; програму цивільного захисту Кіровоградської області на 2022-2027 роки тощо.

Також розглянуть проект рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2020 року № 16 “Про обласний бюджет Кіровоградської області на 2021 рік” та “Про прогноз обласного бюджету Кіровоградської області на 2022 2024 роки”.

Крім цього, планують внести зміни в Регламент і змінити Положення про призначення премії Сухомлинського.

До Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України звертатимуться з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

У порядку денному також наявний проект рішення “Про звернення депутатів Кіровоградської обласної ради восьмого скликання до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах”.

Заслухають і депутатські запити.

Нагадаємо, сесія розпочне свою роботу о 10-й годині завтра, 30 листопада.