Пульс Exclusive
Різне

Завершили досудове розслідування щодо посадовців Облавтодору. Їх підозрюють у привласненні бюджетних коштів на ремонтах доріг

Завершено досудове розслідування стосовно шістьох посадовців Облавтодору та керівників підприємств-підрядників робіт за обвинуваченням у  привласненні державних коштів, виділених на реконструкцію доріг місцевого значення. Про це повідомили в прокуратурі Кіровоградської області.

Протиправними діями  фігурантів справи державі завдано збитків на понад 1 млн гривень.

Розслідуванням встановлено, що організована група у складі шести осіб  (із числа високопосадовців та працівників Облавтодору  спільно з керівниками фірм, які виконували підрядні роботи) налагодили механізм привласнення бюджетних грошей, передбачених на капітальний ремонт місцевих автошляхів.

Роботи проводили не в повному обсязі, з порушенням державних будівельних норм, а одержану «різницю» привласнювали. Для цього учасники оборудок вносили недостовірні відомості до звітної документації.

Наразі за процесуального керівництва  Кіровоградської обласної прокуратури досудове розслідування завершено,  обвинувальні акти стосовно членів злочинної групи скерованого до суду (ч. 5 ст. 191, ч.2,4 ст. 358, ч.2 ст. 366  КК України).   

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід – управління стратегічних розслідувань Департаменту Стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Повідомлялося раніше: 

На Кіровоградщині викрито злочинну схему заволодіння бюджетних коштами на ремонті доріг: державі завдано понад 10 млн грн збитків.

Службова недбалість під час ремонту доріг зі збитками у 10 млн гривень.

Розкрадання бюджетних коштів на ремонті доріг: обшуки на державному підприємстві автомобільних доріг та фірмах підрядниках.