Пульс Exclusive
Різне

Завершити реконструкцію приймальних відділень у Кіровоградській області планують до кінця місяця

Голова обласної ради Сергій Шульга провів робочу нараду щодо завершення реконструкції закладів охорони здоров’я на Кіровоградщині та введення їх в експлуатацію.

Про це інформує пульS із посиланням на прес-службу облради.

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, заступник голови обласної ради Дмитро Лінько, депутат обласної ради Сергій Гриценко, директор департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності облдержадміністрації Олександр Мільто.

Одним з важливих питань, яке голова обласної ради порушив у розмові з Олександром Мільто, стало введення в експлуатацію дитячої обласної лікарні та обласної станції переливання крові. При тому, що реконструкцію нового корпусу першого закладу завершено ще у 2017 році, до цього часу його не введено в експлуатацію. Голова обласної ради Сергій Шульга зазначив, що потрібно провести роботу з генпідрядником для пришвидшення напрацювання необхідних документів.

  • Якщо до 1 травня не будуть вжиті заходи з цього питання я, як голова обласної ради, ініціюватиму розширену нараду на базі дитячої обласної лікарні, – наголосив Сергій Шульга.

Щодо обласної станції переливання крові директор департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності облдержадміністрації Олександр Мільто повідомив, що для введення її в експлуатацію потрібно реконструювати трансформаторну підстанцію. Підготовчі роботи вже проводяться.

Крім цього, враховуючи епідемічну ситуацію з Covid-19, гостро постало питання завершення реконструкції приймальних відділень. На цей напрямок з обласного бюджету виділено додатково 28 мільйонів гривень. На сьогодні роботи повністю виконані лише на одному з шести об’єктів – Добровеличківській ЦРЛ. Сергій Шульга наголосив на тому, що реконструкція відділень має бути завершена до кінця квітня 2021 року.

Також голова обласної ради закликав підготувати необхідні документи для передачі комп’ютерів у лікарні, які цього потребують. На сьогодні техніка придбана за кошти обласного бюджету та вже знаходиться в обласній лікарні.