Пульс Exclusive
Різне

Збитки на 300 тисяч: судитимуть директора комунального підприємства Кіровоградщини

На Кіровоградщині судитимуть директора комунального підприємства, якого підозрюють у завданні збитків на суму 300 тисяч гривень.

Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Збитки було завдано “через неналежне виконання службових обов’язків директором одного з комунальних підприємств під час здійснення ним нагляду за виконанням підрядних робіт по впорядкуванню Світловодського звалища твердих побутових відходів”.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний неналежно виконав свої обов’язки і погодив офіційні документи підрядника з неправдивими відомостями щодо обсягів виконаних робіт по обвалуванню, переміщенню та ущільненню твердих побутових відходів та прокладання під’їзних доріг на території полігону. Як наслідок підряднику було безпідставно перераховано 300 тис грн бюджетних коштів за фактично не виконанні роботи.

Розмір збитків підтверджено висновком експертизи.

Досудове розслідування завершено, йому інкримінується ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Подальшу долю обвинуваченого вирішуватиме суд.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.