Пульс Exclusive
Різне

Землю, яку міськрада видавала під будівництво багатоквартирного будинку, продають за 100 000 доларів на OLX

Чотири тисячі «квадратів» землі на вулиці Жадова, які півроку тому рішенням Кропивницької міської ради були передані у власність обслуговуючому кооперативу «Кіровоградський дім”, зараз продаються за 100 000 доларів на платформі інтернет-оголошень OLX.

Відзначимо, що перед передачею земельної ділянки з комунальної власності в приватну, в міській раді (як на земельній комісії, так і на сесії) виступали представники ОК «Кіровоградській дім», які представляли план будівництва 9-поверхового будинку на вулиці Жадова.

Обіцяли, зокрема, в разі передачі землі, безкоштовно виділити декілька квартир у користування міської ради – для людей, які стоять в черзі на житло.

У 2019 му році сесія міської ради не затвердила проект землеустрою, проте в жовтні 2020-го було прийнято рішення про передачу земельної ділянки, загальною площею 0,4000 га, у власність ОК «Кіровоградський дім».

Тепер земля офіційно належить вказаній фірмі і продається на сайті OLX за 100 000 доларів.

Керівником і власником ОК “Кіровоградський будинок” значиться Ірина Боєвець, представником і уповноваженою особою – Дмитро Усанов.

Номер телефону останнього вказано під оголошенням про продаж земельної ділянки.

«Можливий обмін, торг», – зазначено на OLX.

Ми зв’язалися з автором оголошення по вказаному номеру. Він підтвердив, що ділянка продається, ціну можна обговорити додатково. На питання, чи буде власник землі будувати багатоквартирний будинок, відповів, що, “швидше за все, ні”.