Пульс Exclusive
Різне

На Попова зросла ціна на оренду квартир через вибух газу в багатоквартирному будинку

У Кропивницькому у мікрорайоні Попова та наближених до нього вулицях зросла ціна на оренду квартир. Про це сьогодні, 14 лютого, на апаратній нараді повідомив Кропивницький міський голова Андрій Райкович.

За його словами, це пов’язано з вибухом у багатоквартирному будинку на вулиці Попова й ініціативи міської влади винайняти для постраждалих мешканців житло, компенсувавши витрати з місцевого бюджету.

Чудес ми не чекали, тому ціна на оренду квартир в цих районах різко підскочила. З ріелторами ми працюємо. Я спілкувався з ними в суботу, домовлись про оптимізацію цих процесів. Був непростий переговорний процес. ЖЕО і управління ЖКГ – контролюйте це питання. Щоб на горі людей ніхто не наживався. Є середня ціна за оренду – в рамках неї і треба працювати”, – зазначив міський голова.

Андрій Райкович також закликав прискорити інтенсивність відновлювальних робіт у будинку на Попова, 24. Крім того, вже цього тижня люди почнуть отримувати кошти на банківські картки за оренду житла.

“Сьогодні проведемо засідання виконкому з винесеним одним питанням. Воно стосується підтримки людей, які постраждали”, – уточнив міський голова.