Пульс Exclusive
Різне

Зважаючи на російський терор: у Кропивницькому створили матеріальний резерв

13 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кропивницької міської ради.

Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки прийняли рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу, повідомили в прес-службі міської ради.

Зокрема, виконком вніс необхідні зміни до низки галузевих програм на 2022 рік, визначив переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення потреб громади в умовах воєнного часу.

Важливим рішенням, прийнятим на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету стало затвердження номенклатури та обсягів матеріального резерву місцевого рівня.

«Події останніх днів в умовах агресії росії, жорстоких обстрілів окупантами мирних міст і селищ України змушують нас особливо ретельно готуватися до необхідності запобігання та ліквідації наслідків, пов’язаних із пошкодженням та руйнуванням будівель і споруд, соціальної інфраструктури, об’єктів культурної спадщини, критичної інфраструктури, – відзначив Олег Колюка. – Створений нами матеріальний резерв дозволить по можливості оперативно відновлювати енерго і теплопостачання, виконувати ремонтні роботи на житлових будинках і об’єктах промислової і соціальної інфраструктури».