пульS – все про Кропивницький та область
ГрошіПодіїСоціумТоп новини

Заступник голови Кіровоградської облради знайшов майно нардепа Киви й закликає його націоналізувати

Заступник голови Кіровоградської обласної ради, колишній народний депутат Дмитро Лінько “навідався” до помешкання нардепа (вже виключеного з партії “ОПЗЖ”), який наразі перебуває в Москві й закликає до “повалення нацизму в Україні” Іллі Киви.

Відповідне відео Дмитро Лінько опублікував на своїй сторінці у мережі Facebook.

Судячи з відеозапису, ідеться про квартиру в 500 “квадратів” у Конча-Заспі, яка належить Іллі Киві.

Зазанчимо, що цьому візиту партійців “РПЛ” (на відео присутній також очільник партії Олег Ляшко) передував конфлікт між Дмитром Ліньком та згаданим Іллею Кивою. Останній погрожував заступнику голови Кіровоградської облради розправою, коли повернеться.

Ілля Кива наразі частий гость на пропагандистських федеральних російських каналах. Звідти він закликає до “повалення нацизму в Україні” й розповідає про “братські народи”, не приховуючи лояльності до військогової агресії РФ проти своєї держави. На це відреагували в Генпрокуратурі – 6 березня Кива отримав підозру в держзраді, його готуються оголосити в міжнародний розшук.

Сьогодні екс-нардеп Дмитро Лінько разом з Олегом Ляшко відшукали майно пана Іллі в Конча-Заспі. Пропонують його націоналізувати, а виручені кошти направити на підтримку армії, або ж використати в інтересах громадян України.

“Щоб ви розуміли, як пахнуть російські рублі. А пахнуть вони ось таким от майном, яке Кива скуповував, коли став народним депутатом. За рублі купляють майно, а потім “присилають” нам бомби”, – коментує Дмитро Лінько.

Детальніше у відео. Попереджаємо, наявна ненормативна лексика:

Дмитро Лінько. Довідка.

Народився у місті Кіровограді (нині – Кропивницький).

З початком АТО в Донецькій та Луганській області брав участь в бойових діях з 9 травня 2014 року спочатку у складі батальйону «Азов», де командував 5 ротою, брав участь у звільненні Маріуполя 13 червня. Пізніше у складі батальйону «Шахтарськ» брав участь в боях за Піски, Мар’їнку, Іловайськ. Після розформування батальйону «Шахтарськ» став командиром новоствореного батальйону «Свята Марія», який було створено на основі підрозділів «Шахтарську» та «Азова».

З 27 листопада 2014 року — народний депутат України, член Комітету Верховної ради України з питань транспорту.

Засновник Молодіжного крила Радикальної партії.

1 листопада 2018 року був включений до санкційного списку українських фізичних осіб, проти яких влада РФ ввела персональні санкції.

2019 отримав другу вищу освіту КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю правознавство.

На місцевих виборах 2020 очолив список Радикальної партії Олега Ляшка до Кіровоградської обласної ради.

11 грудня 2020 обраний заступником голови Кіровоградської обласної ради.

Наразі приймає активну участь у війні з Росією.

Інтерв’ю пульS із Дмитром можна переглянути за посиланням.