пульS – все про Кропивницький та область.
Політика Соціум

«Без політики – лише дієві кроки». Райкович прокоментував своє призначення

Кропивницький міський голова, а відсьогодні – голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкович прокоментував своє призначення на посаду і звернувся до містян.

«Відсьогодні так я звертаюсь не лише до жителів обласного центру, а до всієї Кіровоградщини. Президент України Володимир Зеленський своїм Указом призначив мене головою облдержадміністрації. Навіть у мирний час це завжди була висока довіра і ще більша відповідальність», – зазначає Райкович.

Голова ОДА каже, що у час війни, героїчної боротьби нашого народу з російським агресором за свою землю, за свою свободу, за мир у Європі ця довіра і ця відповідальність множиться майже на мільйон.

«Я оперативно приймаю управління областю. Головне – оборона кордонів, бо ворожі колони вже намагалися вдертися на Кіровоградщину. Чітка координація усієї владної вертикалі, безперебійна комунікація з кожним керівником території стосовно допомоги армії і захисту жителів. Значно якісніша робота штабу із прийому біженців», – каже Райкович.

А також звернувся до депутатів усіх рад, до лідерів громад Кіровоградщини.

«Зараз немає жодної іншої задачі, ніж оборона країни, кожної території, кожного жителя. Не рахуємось ні з чим. Без політики – лише дієві кроки на перемогу! Знайте, я з кожним із вас. У нас одна і єдина мета – розбити ворога, зберегти кожне життя і перемогти. Сьогодні – 8 березня. Україна – Жіночого роду! Перемога – теж! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава Україні!»