пульS – все про Кропивницький та область
ПолітикаСоціум

“Інвестиційна програма “Дніпро-Кіровоград” передбачає повернення 47 мільйонів доларів кредиту”, – Ілик

Сьогодні, 17 вересня, на сесії Кіровоградської обласної ради було розглянуто проект рішення “Про погодження Інвестиційної програми ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на 2022 рік та плану розвитку ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на 2022-2026 роки.

Попередньо у процесі обговорення депутати актуалізували питання щодо проведення заходів, спрямованих на зниження тарифу на воду в Кіровоградській області.

Гендиректор “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик чіткої відповіді на запитання депутата Ігоря Волкова, чи вдасться зрештою у перспективі вплинути на розмір тарифу, не надав.

Натомість повідомив, що “метою інвестиційної програми є поліпшення забезпечення населення Кіровоградської області питною водою нормативної якості, підвищення ефективності та надійності функціонування ВКГ” тощо.

На запитання голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги, яким керівництво ОКВП “Дніпро-Кіровоград” вбачає економічний ефект від реалізації згаданої програми, Роман Ілик відповів наступне:

“Основний економічний ефект ми бачимо від реалізації заходів за кредитом Світового банку. В тарифи на 2022-й рік ми заклали зменшення витрат на електричну енергію – близько 15%. Також заклали зменшення трудозатрат на 7-8% у тарифі на 202-й рік. Проведена оптимізація по чисельності персоналу. Програма якраз передбачає повернення тих 47 мільйонів доларів, які ми одержали протягом 2016-2022 років на реконструкцію об’єктів водопостачання й водовідвення”.