пульS – все про Кропивницький та область
Політика

Майже всі нардепи від Кіровоградщини голосували за призначення Вітренка міністром енергетики

Майже всі народні депутати України, які представляють Кіровоградську область у Верховній Раді, голосували за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики, повідомляє пульS.

Нагадаємо, парламент вдруге “провалив” голосування за колишнього функціонера “Нафтогазу” Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики. До цього він був виконувачем обов’язків міністра протягом місяця, але допустимий термін в.о. міністра минув, і парламентарі повинні були призначити (або не призначати) його на цю посаду.

Варто зазначити, що першим рішенням Юрія Вітренка на посаді виконуючого обов’язки міністра енергетики було підвищення тарифу на електроенергію шляхом скасування пільгового тарифу на перші 100 кВт-год.

ПОЗИЦІЯ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ КІРОВОГРАДЩИНИ

Згідно з протоколом голосування, опублікованим на сайті Верховної Ради України, кандидатуру Вітренка підтримали майже всі депутати від Кіровоградської області.

“ЗА” проголосували: Олександр Дануца (“Слуга народу”), Юрій Кузбит (“Слуга народу”), Ігор Мурдій (“Слуга народу”), Олег Воронько (“Слуга народу”), Богдан Торохтій (“Слуга народу”), Олесь Довгий (позафракційний). Олег Тарасов був відсутній.

Народний депутат з Кропивницького Олександр Дануца відкрито заявив про свою підтримку Вітренка і акцентував увагу на підтримці уранових шахт на Кіровоградщині.

Однак Вітренка так і не призначили – ЗА проголосували 177 депутатів, чого недостатньо для прийняття рішення.