пульS – все про Кропивницький та область
Політика

У ВР утворили групу “Відновлення України”. Туди увійшов нардеп з Кіровоградщини, який зберігав 140 мільйонів готівкою

У Верховній Раді України сформували нову депутатську групу “Відновлення України”. Туди, зокрема, увійшов нардеп з Кіровоградщини Олег Воронько.

Персональний склад новоствореної групи опублікував народний депутат Олексій Гончаренко.

Співголовами “Відновлення України” є член депгрупи “Довіра” Максим Єфімов та Ігор Абрамович, який обирався від “ОПЗЖ”.

Фото: нардеп Ярослав Железняк.

До згаданої групи увійшов і народний депутат, який обирався на Кіровоградщині – Олег Воронько. Нагадаємо, попередньо він потрапив в десятку обранців, які задекларували більше всіх заощаджень готівкою.

Як зазначає Громадський Рух “ЧЕСНО”, 1 лютого 2022 року Олег Воронько вийшов із фракції “Слуга народу”.

Нардеп заявив, що його вихід з фракії спричнено тиском влади за приналежність до міжфракційного об’єднання під назвою “Розумна політика”, яке пов’язують з майбутнім політичним проектом Дмитро Разумкова

28 січня 2022 року ДБР повідомомило, що в межах кримінального провадження за фактом підроблення документів проводило обшуки у чинного народного депутата, не називаючи його імені. За даними ЗМІ, йшлося про Олега Воронька. 

8 листопада 2021 року Ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив список депутатів, які увійдуть до створеного ним міжфракційного об’єднання під назвою “Розумна політика”. Був у цьому списку.

У жовтні 2019 не підтримав в комітеті законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.