пульS – все про Кропивницький та область
Політика

Виконком Кропивницької міськради погодив зміни до бюджету

Виконавчий комітет Кропивницької міської ради погодив внесення змін до бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік. Відповідне рішення одноголосно підтримали члени виконкому на своєму засіданні вчора, 13 грудня, під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки.

За інформацією начальниці фінансового управління міської ради Любові Бочкової, доходи міського бюджету на 2022 рік передбачаються у сумі 3,099 мільярда гривень, у тому числі доходи загального фонду – 2,671 мільярда гривень та доходи спеціального фонду – 427, 328 мільйона гривень.

Виконком доручив фінансовому управлінню забезпечити внесення проекту рішення на розгляд міської ради.

Цього дня члени виконавчого комітету прийняли також важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу. Зокрема, виконком погодив низку галузевих програми соціально – економічного розвитку міста на найближчі роки та внесення змін до деяких програм у 2022 році та підтримав низку рішень спрямованих на забезпечення соціального захисту мешканців міста, житлових прав і прав дітей.