пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Андрій Райкович про оперативну ситуацію на Кіровоградщині

Вже традиційно про оперативну ситуацію в Кіровоградській області у своєму ранковому зверненні повідомив голова ОДА/ОВА Андрій Райкович.

За його словами, ситуація наразі залишається контрольованою.

“Дві сирени вночі. Ситуація на Кіровоградщині контрольована. В центрах прийому біженців роботи побільшало. Зустріли майже 1 600 переселенців. Практично 17,5 тисяч з них наразі обрали місцем життя нашу область. В цьому контексті для нас важливий діалог з кожним із переселенців. Тому прошу керівників територій щодня адмініструвати цей процес: від сільрад до ЦНАПів”.

Посадовець зазначає, що держава вже прийняла низку важливих рішень, що допомагають мільйонам біженців розпочати нове життя. Знайти роботу, навчатися, лікуватись. Важливий фактор – компенсація за житло, комунальні послуги.

Окремо зупинився Андрій Райкович і на господарських питаннях:

“Перший місяць весни завершується. Час активізувати прибирання територій – від найменшого села до обласного центру. Навіть в умовах війни не треба забувати, що українці – гарні господарі. Хай для нас будуть прикладом харків’яни”.

Вчора в області народилося 15 дівчаток і хлопчиків.

“Миру і щастя їм і всій Україні! Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі! Разом ми сильні! Україна переможе!” – додає голова ОДА.

Фото: з бібліотеки пульS.