пульS – все про Кропивницький та область.
Політика Соціум

Депутат райради пропонує перейменувати одну з вулиць Олександрії на честь Бориса Джонсона

На Кіровоградщині депутат Олександрійської райнної ради пропонує перейменувати одну з вулиць міста на честь Бориса Джонсона.

Про це на своїй сторінці у мережі facebook повідомляє журналістка Ірина Балашова.

Таку пропозицію він озвучив на сесії Олександрійської районної ради 15 квітня 2022 року. Депутат зазначає, що серед усіх дружніх країн чи не найбільшу допомогу Україні на усіх рівнях продовжує надавати Великобританія. «Британія – лідер в оборонній підтримці України, лідер в антивоєнній коаліції, лідер в санкціях щодо російського агресора. І така позиція цієї великої держави змушує весь світ знову і знову повертатися до обговорення нашого питання . Підтвердженням цьому є нещодавній візит Бориса Джонсона до Києва, який став ще одним дипломатичним кроком, який грає на користь Україні», – говорить депутат Олег Берсименко”.

Ірина Балашова додає: заслухавши звернення, присутні на сесії депутати погодилися з головою районної ради Сергієм Ракутою передати документ адміністрації міста Олександрії для подальшого розгляду, оскільки районна влада не має повноважень здійснювати процедуру перейменування вулиць у населених пунктах Олександрійського району.