Пульс Exclusive
Різне

Дві кропивничанки представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх у Парижі (ФОТО)

Легкоатлетки з Кропивницького Анастасія Мисник та Вікторія Шпачинська впевнено здобули путівки на паралімпійський чемпіонат світу.

Національна паралімпійська команда України з легкої атлетики розпочала свій шлях до Паралімпіади 2024 року в Парижі.

“В ці дні в світі проходять кваліфікаційні змагання, які є відбірковими до чемпіонату світу, що відбудеться в липні 2023 року. Саме там будуть розіграні перші ліцензії на Паралімпіаду”, – зазначають, зокрема, в прес-службі Кіровоградської ОВА.

Так, позавчора пройшов відбірковий турнір в Дубаї, де в змаганнях зі штовхання ядра виступали дві вихованки Кіровоградського РЦ “Інваспорт”.

У підсумку, триразова срібна призерка Паралімпійських ігор Анастасія Мисник стала переможницею змагань, а інша кропивничанка Вікторія Шпачинська посіла третє місце.

Як повідомив наставник наших легкоатлеток, заслужений тренер України Олег Соколовський обидві його підопічні справилися з поставленними завданнями й виконали кваліфікаційний норматив для участі в чемпіонаті світу.