пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Еко-експеремент у Кропивницькому: до чого домовились активісти з міськрадою

До Кропивницької міської ради надійшло звернення еко-активістки Надії Паливоди, у якому порушена низка питань щодо належного утримання зелених насаджень в обласному центрі. Під головуванням заступника міського голови Олександра Вергуна відбулося засідання робочої групи з питань озеленення, куди входять і громадська активістка, і представники комунального підприємства “Благоустрій” та колективного підприємства “Єлізавета”, які власне і займаються питаннями озеленення Кропивницького.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Члени робочої групи вислухали зауваження і пропозиції Надії Паливоди та висловили власне є бачення їхньої реалізації.

Так, одне із зауважень стосувалося техніки обрізки кущів спіреї по вулиці Юрія Коваленка, але після опрацювання правил утримання зелених насаджень, дійшли спільної згоди, що комунальники у даному випадку застосували правильну форму обрізування зелених насаджень.

У зверненні, зокрема, було висловлено і пропозицію щодо змін в організації покосу трави в зелених зонах Кропивницького.

“Було запропоновано скошену траву використовувати для мульчування дерев, це краще зберігатиме вологу під ними. Пропозицію ми приймаємо, проведемо експеримент на обраних ділянках — одна по вулиці Соборній , інша — по вулиці Вокзальній . Почнемо вже з цієї весни, скошену траву складатимемо у лунки довкола дерев”, – зазначив Олександр Вергун.

За інформацією Олександра Вергуна, цьогоріч навесні у Кропивницькому заплановано висадити 240 дерев, приєднатися до цього процесу запрошують і громадських еко-активістів міста.