пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум

Фестивалі, концерт і нові автобуси. Стало відомо, як відзначатимуть День міста у Кропивницькому

У Кропивницькій міській раді представили концепцію святкування Дня міста. За інформацією помічниці міського голови Євгенії Шустер, починаючи з 13-го вересня і протягом тижня щодня проходитимуть заходи, приурочені до свята.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт міськради.

Зазначається, що святковий марафон розпочне публічна презентація книги філологині Оксани Гольник “В пошуках голосу Марка Кропивницького”. Презентація запланована на вечір 13-го вересня, і має відбутися на Театральній площі.

Заходи кожного наступного дня будуть присвячені конкретним сферам — освітній галузі, спорту, медицині, дорогам і комунальному транспорту. Кістяк цих заходів формують – відкриття міжшкільного ресурсного центру, сучасного спортивного майданчика у мікрорайоні Новий, двох відділень у міському пологовому будинку, і насамкінець — відремонтованої вулиці Вокзальної, де місту і його громаді також презентують 10 нових автобусів.

У рамках відзначення Дня міста у Кропивницькому також проходитиме масштабний всеукраїнський хореографічний фестиваль. За словами начальника управління культури і туризму міської ради Анни Назарець, взяти участь у фестивалі попередньо зголосилося уже 18 областей.

Найбільш насиченим днем стане субота, 18 вересня, зранку відбудуться урочистості біля приміщення міської ради, а далі протягом усього дня центральна частина міста буде сповнена цікавими локаціями, де кожен кропивничанин чи гість нашого міста знайде собі розвагу до душі, починаючи від смачних наїдків на фестивалі вуличної їжі “Смак-фест”, і завершуючи селфі біля тематичних фотозон.

А кульмінацією свята стане вечірній концерт на площі Героїв Майдану, ім’я запрошеної зірки в міській раді поки що тримають в секреті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.
Тільки про головне коротко і по суті.