пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Інвестиції в освіту: у школах Кіровоградщини хочуть запровадити електронну інформаційну систему із функціями щоденника

У школах Кіровоградщини хочуть запровадити електронну інформаційну систему із функціями щоденника. Мова йде про пілотний проект “My School”, котрий планують розширити на території Кіровоградської області.

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

За його словами, у проекті вже беруть участь навчальні заклади обласного центру.

“Інвестиції в освіту на Кіровоградщині плануємо залучити спільно з Почесним консулом Литовської Республіки у Кропивницькому Сергієм Тарасовим. У проєкті “My School” вже беруть участь навчальні заклади Кропивницького. Будемо обговорювати пропозицію до співпраці і з нашими громадами. Також є ідея поширити такі інформаційні системи у вишах. Чекаємо на приїзд до області ексміністра освіти Литви Гінтараса Степанявічуса. Маю надію наш крок до змін буде результативним”, – зазначив С. Шульга.

В обговоренні теми взяли участь міський головою Кропивницького Андрій Райкович, представник литовської сторони Редас Лаукис, голова Кіровоградської облради Сергій Шульга та народний депутат Олег Тарасов.

ДОВІДКОВО.

“My School” – найбільш популярна електронна інформаційна система для школи з щоденними функціями в Литві, яка використовується у семи з десяти шкіл. Продукт “My School” вперше був представлений у 2008 році. На сьогодні платформа використовуєт більш ніж 280 000 учнів, 240 000 батьків та 29 000 вчителів у Литві.