пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Із зон бойових дій на Кіровоградщину “переїхали” 23 підприємства

Із середини квітня 2022 року Кіровоградська область долучилася до реалізації Урядової програми з релокації підприємств із зон активних бойових дій до безпечних регіонів, яка спрямована на збереження виробничого і трудового потенціалу України.

Як повідомив заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет, 23 суб’єкта господарювання здійснили релокацію своїх виробничих потужностей на територію області. А саме до міст Кропивницького-12, Олександрії-6, Знам’янки-2, Світловодська-1, Новомиргорода -1, Помічної-1.

«Із них 16 вже працюють, інші здійснюють монтаж обладнання або знаходяться у процесі налагодження своєї діяльності на новому місці. Це представники малого і середнього бізнесу, які працюють у галузях швейного виробництва, машинобудування різних напрямків, виробники харчової, полімерної, хімічної, ювелірної продукції, ремонт техніки, торгівля, створення кіно-, теле-, медіа контенту тощо», – зазначив Сергій Шеремет.

Він додав, що разом з підприємствами перемістилося і майже 300 їх працівників.

Також 16 суб’єктів господарювання зацікавлені у переміщенні до Кіровоградської області і з ними проводиться робота щодо підбору виробничих площ.