пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

“Кинувся відбирати зброю”: медики боряться за життя чоловіка, який постраждав внаслідок стрілянини в центрі Кропивницького

У Кропивницькому медики Лікарні Святого Луки боряться за життя постраждалого внаслідок стрілянини в центрі міста, що сталася увечері 10 вересня.

Про це повідомив засновник та генеральний директор ПП ПВФ «Ацинус», засновник ПП «Лікарня Святого Луки» Григорій Урсол:

“Медики Лікарні Святого Луки зараз боряться за життя одного постраждалого. Чоловік, який кинувся відібрати зброю в стрілка, аби той не наробив ще більше лиха, отримав важке вогнепальне поранення. Куля зачепила печінку, пройшла крізь діафрагму та легені”.

Нагадаємо, в неділю 10 вересня по вулиці Театральній (колишній Дворцовій) сталася стрілянина. О 22:53 до поліції надійшло повідомлення про груповий конфлікт. Внаслідок пригоди з вогнепальними пораненнями різного ступеня тяжкості до лікувального закладу направили трьох потерпілих. Зазначалося, що правоохоронці встановили всіх учасників інциденту, а чоловіка, який стріляв, затримали за підозрою в скоєнні злочину.

Один з потерпілих перебуває у стабільно тяжкому стані.

За словами Григорія Урсола, фахівці з міської лікарні швидкої допомоги провели ургентну операцію, чим врятували чоловіка.

“А вже наступного дня я очолив команду хірургів, які продовжили боротьбу за життя пацієнта. Дякую Євгену Фуксу, Володимиру Дар‘єву й Анатолію Найчуку за професіоналізм. Зараз чоловік перебуває у стабільно тяжкому стані. Ми ж робимо все залежне, щоб його здоров‘я поліпшилося якнайшвидше”, – каже Григорій Урсол.

Щодо підозрюваного в стрілянині: відкрито кримінальне провадження за статтею 15 та частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України – замах на вбивство.