пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум

Кропивницький: дітей пільгових категорій запрошують на відпочинок

У міській раді Кропивницького запрошують дітей пільгових категорій на цікавий літній відпочинок. Про це повідомила вчора, 27 липня, під час брифінгу заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

На організацію відпочинку дітей, з міського бюджету було передбачено кошти у сумі 1 450 тис. грн. Станом на сьогодні в табори відпочинку і оздоровлення путівки оформили 269 дітей пільгових категорій віком від 7 до 17 років. Це табори : Артек, Молода гвардія, Перлина Чорномор’я, Бригантина та Дружба.

Наразі 32 дитини відпочивають в таборі, наступна зміна розпочнеться 3 серпня, де планується оздоровити 89 дітей. Тривалість однієї зміни – 21 день.

Цього року, спільно з управлінням освіти, ми реалізували літню школу «Квітка-семицвітка» для дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків. 30 дітей за кошти міського бюджету, батьки за власні кошти перебували в закладі оздоровлення на березі Чорного моря в Херсонській області — зазначила Катерина Черкасська. Літня школа – це можливість поєднати відпочинок і корекційну роботу під наглядом спеціалістів, це спілкування з однолітками, спроби самостійності. Спеціалістам інклюзивно-ресурсного центру вдалося на високому професійному рівні організувати корекційний процес, підтримати дітей, підтримати батьків, наповнити відпочинок активним дозвіллям”.

Всі заходи з оздоровлення відбуваються з дотриманням усіх санітарних норм та протиепідемічних заходів, постанов ГДСЛУ, рекомендацій Національної поліції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.
Тільки про головне коротко і по суті.