пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум Топ новини

Кропивницький: МОЗ достроково розірвало контракт із ректором ДНМУ Кондратенком (ДОКУМЕНТ)

З ректором Донецького національного медичного університету, підрозділ якого функціонує у Кропивницькому, достроково розірвали контракт.

Відповідний наказ Міністерство охорони здоров’я видало сьогодні, 19 листопада, інформує пульS. Редакція має у своєму розпорядженні копію зазначеного документу.

Так, з Петром Кондратенком розривають Контракт від 27 квітня 2018 року та звільняють його з посади ректора ДНМУ за порушення підпункту 18 пункту 6 Контракту та порушення підпунктів 8, 10, 25, 26, 33 абзацу 4 пункту Розділу V Статуту ДНМУ.

“Датою звільнення Кондратенка Петра Геннадійовича з посади ректора Донецького національного медичного університету вважати перший робочий день, наступний після спливу двотижневого терміну з дати вручення (ознайомлення з цим наказом)”, – ідеться, зокрема, у документі.

Нагадаємо, наприкінці червня поновленого на посаді ректора ДНМУ Кондратенка, який призупинив дію наказів щодо закриття факультетів у Кропивницькому, хотіли відкликати, проте зробити цього не вдалося.

У липні на нараді в ОДА Петро Кондратенко висловлював сподівання, що кропивницький підрозділ згодом може перерости в самостійний навчальний заклад.