пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Кропивницький: у краєзнавчому музеї згадували Революцію Гідності

У Кропивницькому в обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний лекторій «За Гідність і Свободу», в рамках якого історики та громадськість згадували про Революцію Гідності та роль у ній жителя Кіровоградщини Героя України Віктора Чміленка сьогодні, 20 лютого.

«9 років українці вголос заявили про вибір свободи, демократії і цивілізації. Багато хто зробив це на барикадах, і на жаль, віддавши найцінніше – життя. Боротьба за незалежність продовжується, сьогодні – на передовій проти російських окупантів, і продовжиться після перемоги, доводячи свою стійку позицію всьому світові. Вічна слава Герою України Віктору Чміленку, вічна слава Героям Небесної Сотні, слава нашим захисникам та слава Україні!», – зазначив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.

У рамках лекторію учасники заходу мали змогу побачити фрагменти відео за участі Віктора Чміленка на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, 24 лютого 2014 року в обласному центрі перейменували площу Кірова на площу Героїв Майдану, а вулиці Дзержинського присвоїли ім‘я Віктора Чміленка.