Пульс Exclusive
Різне

Легкоатлети Кіровоградщини зайняли друге місце на Чемпіонаті України (ФОТО)

У Чорноморську протягом 13-14 травня відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н. (4-борство). Кіровоградщина посіла друге місце.

Про це повідомили в ГС “Федерація легкої атлетики Кіровоградської області”.

У змаганнях взяли участь 134 спортсмена з Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей! Нашу область представили 14 спортсменів та спортсменок.

За результатами командної першості областей Кіровоградська посіла друге місце, набравши 2 123 очок. Командні підсумки теж надихають: КЗ ДЮСШ ім. М.П.Іванова – третє місце, КЗ Гайворонська ДЮСШ – четверте.

Вихованець ДЮСШ ім. Іванова Максим Гуненко став чемпіоном України за результатами цього турніру. Бронзу виборов Данііл Качалов – у бігу на 600 метрів .

Вихованка Гайворонської ДЮСШ Вікторія Пластініна – стала шостою, спортсмен ДЮЦ “Вись” Даніїл Шамкий – завоював 8 місце.

ПульS / Кропивницький, Гречка Кропивницький, ІЦ “Златопіль”, Портал FotoInform. Кропивницький, CBN: Центральноукраїнське бюро новин, Без купюр Кропивницький, Управління молоді та спорту КОДА, Точка доступу: новини Кропивницького, Перша електронна газета, Спортивні новини Кіровоградщини, Суспільне Кропивницький, Дмитрий Качало