пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Міський гуманітарний штаб у Кропивницькому прийняв майже 7,5 тисяч переселенців – Мосін

Головним завданням міської влади Кропивницького залишається забезпечення стабільної життєдіяльності громади, безперебійної роботи міської інфраструктури, потужна підтримка Збройних сил України і жителів прифронтових міст та прийом вимушено переміщених осіб.

На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради.

Кропивницький і вся область приймають сьогодні все більше людей, які змушені покинути рідні домівки в зоні бойових дій, – відзначив посадовець. – Через міський гуманітарний штаб пройшли майже 7,5 тисяч громадян, а місцем для тимчасового проживання обрали обласний центр близько 2,5 тисяч переселенців.

Олександр Мосін доручив керівникам відповідних виконавчих органів тримати під постійною увагою питання допомоги вимушено переміщеним особам на всіх етапах: від їхнього прийому, заселення та організації харчування і надання гуманітарної підтримки до контролю стану наповнення закладів, оплати комунальних послуг та закупівлі необхідних господарських і санітарно – гігієнічних засобів.

Заступник міського голови поставив також завдання посилити виконання робіт з прибирання території міста та виконання ямкового ремонту проїжджої частини доріг і тротуарів, де у цьому є нагальна необхідність.

Особливої уваги потребують сьогодні і елементи зовнішньої реклами на території міста. Олександр Мосін надав доручення управлінню містобудування та архітектури міської ради обстежити всі рекламні конструкції щодо технічної безпеки їх експлуатації і підтримання порядку безпосередньо на площинах.