пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

На базі Гайворонської лікарні запрацювала клінічна кафедра хірургічних дисциплін ДНМУ

На Кіровоградщині на базі КНП «Центральна міська лікарня» у Гайвороні працює клінічна кафедра хірургічних дисциплін №1 ДНМУ.

Про це повідомили в прес-службі Кіровоградської ОДА.

Станом на сьогодні розпочали роботу 6 із 8 лікарів різного профілю – хірурги, проктологи, ендоскопісти, спеціалісти УЗ діагностики тощо.

В планах кафедралів – розширити спектр хірургічних діагностичних і лікувальних втручань, що проводиться в лікарні, за допомогою методів ендоскопічної та лазерної хірургії, застосування нових методик хірургічного лікування.

Особливістю роботи клінічної кафедри є взяття участі у проведенні лікувально-діагностичного процесу, здійснюючи роботу науково-педагогічних працівників клінічної кафедри без використання лікарських засобів і виробів медичного призначення КНП «ЦМЛ» (як виняток – наркотичних лікарських засобів, засобів для наркозу і тих, що потребують спеціальних дозвільних процедур), без використання зобов’язань НСЗУ з КНП як закладом охорони здоров’я.

Завідувач клінічною кафедрою хірургічних дисциплін № 1 ДНМУ – кандидат медичних наук, доцент Жаріков Станіслав Олегович.

Щодо можливості отримати хірургічну допомогу у зазначеному форматі можливо звертатись до відповідального за зв’язки з пацієнтами за номером телефону +38 066 139 3610.