пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

На Кіровоградщині вже почали думати про майбутній опалювальний сезон у Світловодську

Сьогодні, 17 травня, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович з робочим візитом побував у Світловодській громаді.

Головне питання порядку денного – підготовка до опалювального сезону 2022 – 2023 років у місті.

В ході поїздки Андрію Райковичу доповіли про технічну підготовку однієї із котелень ТОВ “Світловодськпобут”, продемонстрували, як в місті триває ремонт тепломереж.

Вже під час першого у цьому році засідання обласного штабу з питань підготовки до опалювального періоду, обговорили болючі питання теплозабезпечення міста. Минулий сезон тут був дуже проблемним.

Тож Андрій Райкович закликав з особливою відповідальністю підійти до об’єктів теплопостачання, готовності житлового фонду та закладів соціальної сфери, а ще – кардинально змінити підходи до господарювання в місті:

«Щоб опалювальний сезон пройшов нормально, вже зараз необхідно проводити підготовчі роботи. Даю завдання не зволікати і починати промивку систем, де необхідно – замінювати мережі, першочергово в соціальних закладах, – зауважив Андрій Райкович. – Якщо військовою лексикою, то на всьому комунальному фронті: тепломережі, внутрішньобудинкові, школи, садочки, лікарні, котельне обладнання. Об’єктів вистачає. Працюйте».