пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

На Кіровоградщині засудили чоловіка за сексуальне насильство стосовно 9-річної дівчинки: отримав девʼять років

На Кіровоградщині 35-річного чоловіка визнано винним у вчиненні злочину сексуального характеру щодо неповнолітньої дитини (ч. 4 ст. 153 КК України).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Подія сталася у травні 2021 року в одному із сіл Олександрійської громади.

Прокурор у суді довів, що чоловік, проживаючи по сусідству з потерпілою та товаришуючи з батьками дитини, у той вечір перебував у своєму домоволодінні разом з потерпілою дівчинкою. Там він зняв з дитини білизну та вчинив щодо неї сексуальне насильство.

У ході судових слухань справи засуджений вину не визнав. Незважаючи на це, прокурор надав суду достатню кількість доказів його вини у скоєному злочині, зокрема, показання потерпілої сторони, свідків, допитаних у судовому засіданні, а також досліджені у ході судового слідства матеріали кримінального провадження.

Вироком суду його визнано винним у сексуальному насильстві щодо неповнолітньої та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Крім того, ухвалено рішення про включення інформації стосовно засудженого до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.