Пульс Exclusive
Різне

“Олександрія” переграла “Колос” на виїзді (ВІДЕО)

Команда з Кіровоградщини ФК “Олександрії” учора, 22 серпня, на виїзді в рамках матчу 5 туру Чемпіонату VBET Ліги сезону 2021/2022 переграла “Колос” із Ковалівки. Про це йдеться на сайті клубу.

З перших хвилин матчу було помітно велике бажання олександрійців вийти переможцями з цього протистояння. Команда Юрія Гури практично одразу заволоділа ініціативою, і її атаки були частішими та гострішими, ніж у суперника. Вже на 13 хвилині Олександр Демченко мав чудову нагоду відкрити рахунок ударом здалеку. Кіпер Маханьков не без проблем ліквідував загрозу. Практично одразу ковалівці могли забити, але, після удару Січінави, м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 26 хвилині свою нагоду забити втратив Олег Кожушко, який отримавши пас від Клаудіо Спінеллі, увірвався до штрафного майданчика суперника і пробив. На заваді став захисник ковалівців.

Поступово гра вирівнялася, але до перерви рахунок залишився незмінним.

На початку другого тайму містяни забивають. Після подачі з кутового Сергієм Рибалкою, Владислав Бабогло у боротьбі головою переправляє круглого у сітку воріт. 0:1.

Ковалівці не очікуючи такого перебігу подій пішли у наступ. Ми почали грати від захисту, не забуваючи періодично турбувати кіпера Маханькова. Хороші моменти втратили Кирило Ковалець і Володимир Одарюк. Міг забити вдруге і Владислав Бабогло. Але все той же Маханьков в епізоді зіграв надійно.

Найдраматичнішими стали останні хвилини поєдинку. Підопічні Руслана Костишина просто закрили нас біля власних воріт, змушуючи грати на відбій. Вже в доданий арбітром час Богданов потужно пробив в нижній кут. Олег Білик врятував команду, відбивши м’яч.