пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Ордери на житло отримають мешканці гуртожитку по Університетському

Перші вісім родин, що мешкають у гуртожитку по проспекту Університетському, 21 отримають ордери на жилі приміщення. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні 14 червня.

Люди за підтримки міської влади пройшли довгий і важкий шлях до відновлення справедливості та забезпечення власних житлових прав. Перші сім’ї отримають ордери на житло, що дасть їм можливість нарешті приватизувати власні квартири, – відзначив під час засідання виконкому секретар міської ради Олег Колюка.

За рішенням виконавчого комітету службове житло у Кропивницькому отримають і дві родини лікарів – одна із Сіверськодонецька, інша – місцева. У воєнний час неможливо обійти увагою кропивницьких медиків. Вони ризикують власним життям уже не перший рік. Спочатку пандемія коронавірусу навчила кропивничан особливо цінувати людей цієї професії. А війна зробила ще більші виклики: знову медики на передовій – рятують військових, лікують переселенців і містян. Тож, вручення ордерів на житло стане гарним подарунком медичним працівникам до їхнього професійного свята, що відзначатиметься вже у неділю.

Цього дня члени виконкому прийняли також низку важливих рішень, направлених на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу: внесли необхідні зміни до міського бюджету та низки галузевих програм на 2022 рік, визначили переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення потреб громади, звільнили внутрішньо – переміщених осіб від оплати вартості адміністративної послуги, затвердили заходи з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років, виділили кошти з міського бюджету на фінансову підтримку військовослужбовцям та їхнім родинам, ветеранам Кропивницького, забезпечили захист прав дітей.