пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

“Перекрили вулицю генделиками”: Райкович про благоустрій на Дворцовій

Міський голова Кропивницького сьогодні, 9 серпня, на апаратній нараді актуалізував питання щодо дотримання належного рівня благоустрою біля ресторанних об’єктів у центральній частині міста. Зокрема, йшлося про вулицю Дворцову, інформує пульS.

“Вулиця Дворцова – пройти не можна. При чому, від початку до кінця. Там же навіть пожежна машина не проїде. Адже можна винести все на центральну частину вулиці й перекрити її повністю генделиками з початку до кінця! А позамітати, а порядок навести? Це нехай хтось робить? ЖЕО? Ні, так не буде. Спецінспекція, потрібно посилити штрафи. Публічно інформуйте громаду, хто не хайзяйнує, незважаючи на особистості власників цих приміщень. Далеко не бідні й не прості люди ними володіють. Особливо в центральній частині міста”, – прокоментував Андрій Райкович.

Нагадаємо, попередньо ще 5 кафе/ресторанів отримали дозволи на встановлення літніх майданчиків у центральній частині Кропивницького (у тому числі на вулиці Дворцовій). Рішення приймалося на засіданні виконавчого комітету, де головує Андрій Райкович.