пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум

Працюють до 19-ї, а не до 22-ї. Приватним перевізникам пригрозили розірванням угод та поверненням до старих тарифів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович розкритикував роботу приватних перевізників в обласному центрі. За словами очільника міста, маршрутки не дотримуються графіку пасажирських перевезень, попри нещодавно збільшені тарифи. Якщо ситуація не зміниться, не виключає розірвання угод, або ж повернення до старих цін на проїзд.

Про це він заявив сьогодні, 24 січня, на апаратній нараді.

Міський голова нагадав про умови, які були поставлені приватникам під час затвердження виконавчим комітетом нових тарифів на послуги пасажироперевезення. Ключовою вимогою було дотримання графіків руху. Наразі ж, за словами Андрія Райковича, маршрутки працють до 19-ї години, хоча мали б 22-ї.

“У місті повинен дотримуватись графік руху громадського транспорту. Без різниці – є пасажири, чи немає. Казали, що газ подорожчав. Але ж всі машини перероблені! З заводу водни виходили на бензині, а не на газу. Досить вже спекулювати й ховатися за цінами на газ. Будуть порушувати графік – на цих маршрутах працюватиме комунальний трапнсорт. Крапка. 10 гривень ціна проїзду! Вони давали обіцянки й переконували виконком, що виконуватимуть умови. А тепер до 19 години поїздять, вершки ухватять, і на цьому все – рух закінчений. Така конкуренція мене не влаштовує”, – прокоментував Андрій Райкович.

І додав: якщо приватні перевізники не будуть працювати відповідно до укладених угод, міська рада співпрацюватиме з іншими суб’єктів господарювання, або ж узагалі розгляне можливість повернення старих тарифів.

“Податки не платять, кількість автомобілів зафрактованих на маршрут змінюється. Що хочуть, те й роблять. Так не буде. Запрошуйте власників і розмовляйте. Будуть брехати – буде зворотня реакція”, – завпевнив міський голова.