пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Радник голови облради з молодіжних питань отримуватиме президентську стипендію

Радник голови Кіровоградської обласної ради з молодіжних питань, студент Центральноукраїнського державного університету імені Винниченка Владислав Жабко удостоєний академічної стипендії Президента України. Про це Сергій Шульга повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Мій радник із молодіжних питань Владислав Жабко удостоєний стипендії Президента України. Знаю, багато працює, старанно вчиться, займається спортом і тренує дітей, прагне змін і хоче бачити Україну демократичною, сучасною та перспективною для молоді. Наші погляди співпадають, тож рухаємося до мети», – зазначив голова облради.

Стипендії також отримуватимуть ще двоє студентів із Кіровоградщини.

«Вітаю Влада, а заразом ще двох студентів Кіровоградщини, яким Президент призначив стипендію, – Максима Бричку також із Центральноукраїнського державного університету імені Винниченка та Діану Щербину з Центральноукраїнського національного технічного університету. Молодці!», – додав Сергій Шульга.

Стипендії виплачуватимуться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №352.

Нагадаємо, згідно з положенням, затвердженим Кабміном, академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України й аспірантам, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі.