пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Резиденція Святого Миколая працює у Кропивницькому (ФОТО)

У Кропивницькому працює резиденція Святого Миколая. Свою роботу вона розпочала свою роботу 15 грудня в приміщенні Туристично-інформаційного центру.

Як зазначають у прес-службі міської ради, маленькі гості матимуть можливість поспілкуватися та зробити фото із господарем резиденції, і неодмінно отримають подарунки від нього — солодощі та книжечку “Гайда до Кропивницького”. До слова, ця книжечка знайомить маленьких читачів в інтерактивній формі із нашим містом, а завершували над нею роботу у харківському видавництві вже під обстрілами і навіть попри пошкодження власного логістичного центру змогли доставити у Кропивницький.

Обмежень за віком для діток немає, головне мати гарний настрій і бажання поділитися із Миколаєм новорічною історією, віршиком, своїми творчими доробками чи виступами.

Окрім цього, у резиденції Святого Миколая працює святкова пошта – маленькі патріоти можуть залишати в поштовій скриньці свої листи і малюнки нашим захисникам, волонтери їх неодмінно доставлять адресатам.

Святий Миколай чекатиме на діток 19 грудня з 14.00 до 17.00 у приміщенні туристично-інформаційного центру за адресою: вулиця Гоголя 91/46 (навпроти Головпоштампу).

Уточнити деталі можна за посиланням.