пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Ще сім Пунктів незламності розгорнуть у Кропивницькому

У Кропивницькому планується розгорнути ще сім Пунктів незламності.

Про це повідомили у Кропивницькій міській раді.

Зазначається, що вчора під головуванням начальниці управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко відбулася робоча нарада працівників освітніх закладів – керівників Пунктів незламності. Участь у нараді взяв секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

– Від імені міської влади дякую всім, хто оперативно включився у роботу з розгортання Пунктів незламності і виконав її в украй стислі строки. Ми знаємо, як все було непросто, але завдяки активній участі наших освітян це стало можливим. Нині в місті діють 13 таких пунктів, у планах розгорнути ще 7, – відзначив Олег Колюка. – Ми робимо украй важливу справу. Ворог програє на фронті, натомість цілить по мирних об’єктах, руйнує нашу інфраструктуру і цим хоче посіяти панічні настрої в тилу. Переконаний, що його планам не судилося втілитися.

Учасники заходу обговорили організаційні моменти діяльності Пунктів незламності на випадок блекауту, питання покращення їх матеріально-технічного забезпечення, взаємодію з органами правопорядку тощо.