пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

Спінул та Курман відкликали свої заяви на посаду очільника театру імені Кропивницького

У Кропивницькому два претенденти на посаду очільника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького відкликали свої заяви. Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, інформує пульS.

Нагадаємо, очолити театр хотів доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії ЦДПУ ім. В. Винниченка керівник танцювального колективу “Конвалія” Ігор Спінул та режисер, “Заслужений діяч мистецтв України” Євген Курман. Сьогодні вони відкликали свої кандидатури.

“Отримав заяви двох кандидатів на посаду директора-художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького Ігоря Спінула та Євгена Курмана про відкликання своїх кандидатур на учать у конкурсі. Відтак, буде новий конкурс і нові претенденти”, – повідомив Сергій Шульга.

Додамо, що Ігор Спінул на останніх місцевих виборах балотувався у депутати міської ради Кропивницького від “ОПЗЖ”, а Євген Курман – до обласної ради від “ЄС”. Жоден із них мандат не отримав.