пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум Топ новини

Центральний сквер у Кропивницькому обгородили парканом. Активісти анонсували “прощальну фотосесію”

Сьогодні, 16 жовтня, частину Центрального скверу в Кропивницькому обгородили парканом в рамках підготовки до майбутньої реконструкції й будівництва нового закладу харчування, інформує пульS.

У сквері планують звести ресторан “Макдональдз”.

Представники зазначеної компанії попередньо зазначали про необхідність проведення його реконструкції перед будівництвом закладу громадського харчування.

Нагадаємо, що територію Центрального скверу на початку 2000-х на 49 років орендувало ТОВ “Укрсфера”. Наразі її власником значиться ТОВ “ФК 2020”.

Повідомлялося також, що Кропивницька міськрада вже видала містобудівні умови для спорудження “Макдональдзу”.

Ресторан планують розташувати на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковій частині центрального скверу.

“Заклад буде одноповерховим та матиме 120 посадкових місць в залі та 100 місць на терасі. У ресторані облаштують дві лінії МакДрайву та зону МакДелівері (доставки). Відкриття ресторану планується на 2022 рік”, – зазначали в компанії.

Сьгодні його територію обгородили парканом.

Натомість кропивницькі екоактивісти, котрі виступали проти спорудження “Макдональдз” саме у Центральному сквері, анонсували “прощальну фотосесію” з деревами на згаданій території. Про це повідомила голова ГО “Озеленення Кропивницький” Надія Паливода в однойменні фейсбук-спільноті.

Знищити десятки дерев заради котлет. Це жахлива репутаційна втрата. Таке не проходить даром. Особливо в часи, коли питання екології стає все гострішим з кожним днем”, – пише, зокрема, Надія Паливода.

І закликає усіх охочих доєднуватися до акції завтра, 17 жовтня, об 11.00 у Центральному сквері на “прощальну фотосесію”.