пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

У міськраді визначились із ділянками, які планують відвести для новобудов переселенцям

В рамках державної  «Програми з відновлення України» планується будівництва житлових будинків на територіях, де не ведуться бойові дії і Кропивницький стане одним із 11 обласних центрів, на території якого така програма буде реалізована.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Мосін, учасники програми мають діяти оперативно, а будувати швидко та якісно – по європейські. Планується, що будинки зводитимуться типової конструкції заввишки 3-4 поверхи.

У будівництві мають використовуватися конструкції і матеріали місцевого виробництва.

“У міській раді визначилися із земельними ділянками, які можна відвести для новобудов – загалом близько 43 гектарів. Найбільша площа – 38,5 Га, по вулиці Генерала Жадова. Тут зможе вирости  новий мікрорайон, у такому випадку доведеться також думати про розвиток соціальної інфраструктури: дитячого садочку, школи, закладу охорони здоров’я тощо”, – зазначають у міськраді.

Ще одна земельна ділянка площею 3,2 Га – на території 101-го мікрорайону по проспекту Університетському і найменша, 0,9 Га – на перехресті вулиць Сергія Сєнчева та Родникової. Усі потенційні будівельні майданчики мають в наявності необхідні інженерні мережі водопостачання, каналізації, електропостачання та газопостачання.